4-38D-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4-38D-BD-16
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 0.05 X 0.38 BD 16--4-38D-BD-16--
Duomenų lapai: 4-38D-BD-16.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
4-38D-BD-16 specifikacijos
Dalies numeris 4-38D-BD-16 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 0.05 X 0.38 BD 16--4-38D-BD-16-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5056 pcs Duomenų lapas 4-38D-BD-16.pdf
Plotis 0.380" (9.65mm) Įveskite Fingerstock
Figūra - Serija -
Dengimas - storis - Dengimas Unplated
Darbinė temperatūra -55°C ~ 121°C Medžiaga Beryllium Copper
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 16.000" (406.40mm)
Aukštis 0.040" (1.02mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: ANVIL
Sandelyje: 536 pcs
parsisiųsti: 4-356038-3.pdf
RFQ
apibūdinimas: PIN WIRE DISC .3230 MARKED
Sandelyje: 3143 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: ANVIL
Sandelyje: 540 pcs
parsisiųsti: 4-356038-7.pdf
apibūdinimas: PIN, WIRE DISC .3220 (MARKED)
Sandelyje: 3753 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN IC DIP SOCKET 48POS TIN
Sandelyje: 524 pcs
Sandelyje: 434 pcs
apibūdinimas: ANVIL, COMBINATION
Sandelyje: 463 pcs
apibūdinimas: CONN IC DIP SOCKET 40POS TIN
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus