4-34D-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4-34D-BD-16
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 0.04 X 0.34 BD 16--4-34D-BD-16--
Duomenų lapai: 4-34D-BD-16.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
4-34D-BD-16 specifikacijos
Dalies numeris 4-34D-BD-16 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 0.04 X 0.34 BD 16--4-34D-BD-16-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5873 pcs Duomenų lapas 4-34D-BD-16.pdf
Plotis 0.300" (7.62mm) Įveskite Fingerstock
Figūra - Serija -
Dengimas - storis - Dengimas Unplated
Darbinė temperatūra -55°C ~ 121°C Medžiaga Beryllium Copper
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 16.000" (406.40mm)
Aukštis 0.040" (1.02mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Sandelyje: 10284 pcs
parsisiųsti: 4-338315-2.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN RECEPT 40 POS GOLD DUAL
Sandelyje: 4629 pcs
parsisiųsti: 4-353687-0.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN PLUG 40POS .5MM DUAL SMT
Gamintojai: TE Connectivity AMP Connectors
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SOLDER
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
4-34D-NI-16
4-34D-NI-16
Gamintojai: Leader Tech Inc.
apibūdinimas: 0.04 X 0.34 NI 16--4-34D-NI-16--
parsisiųsti: 4-34D-NI-16.pdf
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
apibūdinimas: CONN RCPT 40POS DL VERT 0.5MM
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
apibūdinimas: CONN PLUG 40POS DL VERT 0.5MM
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
apibūdinimas: CONN HOUSING 40POS DUAL 1.5MM
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus