3-23T-BD-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3-23T-BD-24
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 0.03 X 0.23 BD 24--3-23T-BD-24--
Duomenų lapai: 3-23T-BD-24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
3-23T-BD-24 specifikacijos
Dalies numeris 3-23T-BD-24 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 0.03 X 0.23 BD 24--3-23T-BD-24-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 9133 pcs Duomenų lapas 3-23T-BD-24.pdf
Plotis 0.230" (5.84mm) Įveskite Fingerstock
Figūra - Serija -
Dengimas - storis - Dengimas Unplated
Darbinė temperatūra -55°C ~ 121°C Medžiaga Beryllium Copper
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 24.000" (609.60mm)
Aukštis 0.030" (0.76mm) Priedų metodas Adhesive