29-CBSA-2.0X2.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 29-CBSA-2.0X2.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 29 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Duomenų lapai: 29-CBSA-2.0X2.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
29-CBSA-2.0X2.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 29-CBSA-2.0X2.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
Galimas kiekis 4837 pcs Duomenų lapas 29-CBSA-2.0X2.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Non-Vented
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole