25-CBSAP-4.5X4.5X0.45
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25-CBSAP-4.5X4.5X0.45
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 25-CBSAP-4.5X4.5X0.45--25S04--CI
Duomenų lapai: 25-CBSAP-4.5X4.5X0.45.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
25-CBSAP-4.5X4.5X0.45 specifikacijos
Dalies numeris 25-CBSAP-4.5X4.5X0.45 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 25-CBSAP-4.5X4.5X0.45--25S04--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2750 pcs Duomenų lapas 25-CBSAP-4.5X4.5X0.45.pdf
Plotis - apskritai 4.500" (114.30mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.500" (114.30mm) Aukštis - apskritai 0.450" (11.43mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 4.500" (114.30mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole