24-CBSFN-1.0X3.0X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSFN-1.0X3.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSFN-1.0X3.0X0.20--24S708--C
Duomenų lapai: 24-CBSFN-1.0X3.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
24-CBSFN-1.0X3.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSFN-1.0X3.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSFN-1.0X3.0X0.20--24S708--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3599 pcs Duomenų lapas 24-CBSFN-1.0X3.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Kiti vardai 24-CBSFN-1.0X3.0X0.20
24-CBSFN-1.0X3.0X0.20-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm)
Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole