24-CBSF-1.5X2.5X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-1.5X2.5X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-1.5X2.5X0.2--24S573--CIR
Duomenų lapai: 24-CBSF-1.5X2.5X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-1.5X2.5X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-1.5X2.5X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-1.5X2.5X0.2--24S573--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5459 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-1.5X2.5X0.2.pdf
Plotis - apskritai 1.500" (38.10mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole