24-CBSF-0.5X2.5X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-0.5X2.5X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-0.5X2.5X0.4--24S420--CIR
Duomenų lapai: 24-CBSF-0.5X2.5X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-0.5X2.5X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-0.5X2.5X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-0.5X2.5X0.4--24S420--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5349 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-0.5X2.5X0.4.pdf
Plotis - apskritai 0.500" (12.70mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole