24-CBSAP-0.75X2.0X0.35
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSAP-0.75X2.0X0.35
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSAP-0.75X2.0X0.35--24S298--
Duomenų lapai: 24-CBSAP-0.75X2.0X0.35.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
24-CBSAP-0.75X2.0X0.35 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSAP-0.75X2.0X0.35 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSAP-0.75X2.0X0.35--24S298-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3965 pcs Duomenų lapas 24-CBSAP-0.75X2.0X0.35.pdf
Plotis - apskritai 0.750" (19.05mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 0.350" (8.89mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole