24-CBSADV-3.0X3.5X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSADV-3.0X3.5X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSADV-3.0X3.5X0.2--24S654--C
Duomenų lapai: 24-CBSADV-3.0X3.5X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
24-CBSADV-3.0X3.5X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSADV-3.0X3.5X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSADV-3.0X3.5X0.2--24S654--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3268 pcs Duomenų lapas 24-CBSADV-3.0X3.5X0.2.pdf
Plotis - apskritai 3.000" (76.20mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.500" (88.90mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole