23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25--23S76--C
Duomenų lapai: 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25 specifikacijos
Dalies numeris 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25--23S76--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3668 pcs Duomenų lapas 23-CBSFSV-1.0X4.5X0.25.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.500" (114.30mm) Aukštis - apskritai 0.250" (6.35mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole