23-CBSF-2.5X3.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 23-CBSF-2.5X3.5X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 23-CBSF-2.5X3.5X0.5--23S154--CIR
Duomenų lapai: 23-CBSF-2.5X3.5X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
23-CBSF-2.5X3.5X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 23-CBSF-2.5X3.5X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 23-CBSF-2.5X3.5X0.5--23S154--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3607 pcs Duomenų lapas 23-CBSF-2.5X3.5X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.500" (88.90mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole