22-CBSA-2.5X2.5X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22-CBSA-2.5X2.5X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 22 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Duomenų lapai: 22-CBSA-2.5X2.5X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
22-CBSA-2.5X2.5X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 22-CBSA-2.5X2.5X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
Galimas kiekis 4627 pcs Duomenų lapas 22-CBSA-2.5X2.5X0.2.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Non-Vented
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.500" (63.50mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole