21-CBSFSV-2.25X4.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 21-CBSFSV-2.25X4.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 21-CBSFSV-2.25X4.0X0.4--21S92--C
Duomenų lapai: 21-CBSFSV-2.25X4.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
21-CBSFSV-2.25X4.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 21-CBSFSV-2.25X4.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 21-CBSFSV-2.25X4.0X0.4--21S92--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3720 pcs Duomenų lapas 21-CBSFSV-2.25X4.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.250" (57.15mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole