21-CBSF-2.0X3.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 21-CBSF-2.0X3.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 21-CBSF-2.0X3.0X0.40--21S291--CI
Duomenų lapai: 21-CBSF-2.0X3.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
21-CBSF-2.0X3.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 21-CBSF-2.0X3.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 21-CBSF-2.0X3.0X0.40--21S291--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4774 pcs Duomenų lapas 21-CBSF-2.0X3.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Kiti vardai 21-CBSF-2.0X3.0X0.40
21-CBSF-2.0X3.0X0.40-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm)
Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole