20S-CBSF-2.0X3.0X0.45
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20S-CBSF-2.0X3.0X0.45
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20S-CBSF-2.0X3.0X0.45--20S506--C
Duomenų lapai: 20S-CBSF-2.0X3.0X0.45.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
20S-CBSF-2.0X3.0X0.45 specifikacijos
Dalies numeris 20S-CBSF-2.0X3.0X0.45 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20S-CBSF-2.0X3.0X0.45--20S506--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5526 pcs Duomenų lapas 20S-CBSF-2.0X3.0X0.45.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.450" (11.43mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount