20S-CBSAP-3.0X6.75X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20S-CBSAP-3.0X6.75X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20S-CBSAP-3.0X6.75X0.2--20S444--
Duomenų lapai: 20S-CBSAP-3.0X6.75X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
20S-CBSAP-3.0X6.75X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 20S-CBSAP-3.0X6.75X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20S-CBSAP-3.0X6.75X0.2--20S444-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1991 pcs Duomenų lapas 20S-CBSAP-3.0X6.75X0.2.pdf
Plotis - apskritai 3.000" (76.20mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 6.750" (171.45mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 6.750" (171.45mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount