20-CBSF-1.0X1.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-1.0X1.0X0.2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20-CBSF-1.0X1.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20-CBSF-1.0X1.0X0.2--20S465--CIR
Duomenų lapai: 20-CBSF-1.0X1.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
20-CBSF-1.0X1.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 20-CBSF-1.0X1.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20-CBSF-1.0X1.0X0.2--20S465--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4583 pcs Duomenų lapas 20-CBSF-1.0X1.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.000" (25.40mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount