20-CBSA-3.0X3.0X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20-CBSA-3.0X3.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Duomenų lapai: 20-CBSA-3.0X3.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
21 pcs
  • Pranešimas
20-CBSA-3.0X3.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 20-CBSA-3.0X3.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
Galimas kiekis 4129 pcs Duomenų lapas 20-CBSA-3.0X3.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 3.000" (76.20mm) Ventiliacija Non-Vented
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.000" (76.20mm) Non-Vented Surface Mount