18R-CBSF-1.0X1.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 18R-CBSF-1.0X1.75
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 18R-CBSF-1.0X1.75--18R15--CIRCUI
Duomenų lapai: 18R-CBSF-1.0X1.75.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
80 pcs
  • Pranešimas
18R-CBSF-1.0X1.75 specifikacijos
Dalies numeris 18R-CBSF-1.0X1.75 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 18R-CBSF-1.0X1.75--18R15--CIRCUI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 12694 pcs Duomenų lapas 18R-CBSF-1.0X1.75.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.750" (44.45mm) Aukštis - apskritai 0.130" (3.30mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole