14RA-CBSFN-0.75X1.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 14RA-CBSFN-0.75X1.25
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 14RA-CBSFN-0.75X1.25--14RA105--C
Duomenų lapai: 14RA-CBSFN-0.75X1.25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
14RA-CBSFN-0.75X1.25 specifikacijos
Dalies numeris 14RA-CBSFN-0.75X1.25 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 14RA-CBSFN-0.75X1.25--14RA105--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7355 pcs Duomenų lapas 14RA-CBSFN-0.75X1.25.pdf
Plotis - apskritai 0.750" (19.05mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.250" (31.75mm) Aukštis - apskritai 0.130" (3.30mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.250" (31.75mm) Vent Holes in Pattern Through Hole