14-CBSFN-2.25X2.5X0.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 14-CBSFN-2.25X2.5X0.25
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 14-CBSFN-2.25X2.5X0.25--14S07--C
Duomenų lapai: 14-CBSFN-2.25X2.5X0.25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
14-CBSFN-2.25X2.5X0.25 specifikacijos
Dalies numeris 14-CBSFN-2.25X2.5X0.25 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 14-CBSFN-2.25X2.5X0.25--14S07--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3212 pcs Duomenų lapas 14-CBSFN-2.25X2.5X0.25.pdf
Plotis - apskritai 2.250" (57.15mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.250" (6.35mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole