11-28FSV23-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 11-28FSV23-BD-16
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 0.11 X 0.28 X 0.23 BD 16--FOLDED
Duomenų lapai: 11-28FSV23-BD-16.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
11-28FSV23-BD-16 specifikacijos
Dalies numeris 11-28FSV23-BD-16 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 0.11 X 0.28 X 0.23 BD 16--FOLDED "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7588 pcs Duomenų lapas 11-28FSV23-BD-16.pdf
Plotis 0.280" (7.11mm) Įveskite Fingerstock
Figūra - Serija -
Dengimas - storis - Dengimas Unplated
Darbinė temperatūra -55°C ~ 121°C Medžiaga Beryllium Copper
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 16.000" (406.40mm)
Aukštis 0.110" (2.79mm) Priedų metodas Adhesive