10-CBSF-0.75X1.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10-CBSF-0.75X1.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 10-CBSF-0.75X1.0X0.2--10S56--CIR
Duomenų lapai: 10-CBSF-0.75X1.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
10-CBSF-0.75X1.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 10-CBSF-0.75X1.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 10-CBSF-0.75X1.0X0.2--10S56--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 9177 pcs Duomenų lapas 10-CBSF-0.75X1.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 0.750" (19.05mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.000" (25.40mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount