ACDIN1001-01
LantronixLantronix
ACDIN1001-01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACDIN1001-01
Gamintojas / Gamintojas: Lantronix
Prekės aprašymas NETWORKING DIN RAIL CLIP UDS10
Duomenų lapai: ACDIN1001-01.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ACDIN1001-01 specifikacijos
Dalies numeris ACDIN1001-01 Gamintojas Lantronix
Galimas kiekis 7820 pcs Duomenų lapas ACDIN1001-01.pdf
Serija - Kiti vardai 1829-1056
2511-1056-ND
Naudoti su / susijusiais produktais - Priedų tipas DIN Rail Clip
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACDIN2001-01
ACDIN2001-01
Gamintojai: Lantronix
apibūdinimas: NETWORKING DIN RAIL CLIP UDS200
Sandelyje: 7454 pcs
parsisiųsti: ACDIN2001-01.pdf
RFQ
ACDST-70-G
ACDST-70-G
Gamintojai: Comchip Technology
apibūdinimas: DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3
Sandelyje: 1421750 pcs
parsisiųsti: ACDST-70-G.pdf
RFQ
ACDC9V-K
ACDC9V-K
Gamintojai: Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas: ADAPTER AD/DC 9V 100MA KOREA
parsisiųsti:
ACDST-2004S-HF
ACDST-2004S-HF
Gamintojai: Comchip Technology
apibūdinimas: DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT23
parsisiųsti: ACDST-2004S-HF.pdf
ACDC9V-J
ACDC9V-J
apibūdinimas: ADAPTER AD/DC 9V 100MA JAPAN
parsisiųsti:
ACDST-99-G
ACDST-99-G
parsisiųsti: ACDST-99-G.pdf
ACDC9V-E
ACDC9V-E
apibūdinimas: ADAPTER AD/DC 9V 100MA EUROPE
ACDC9V-U
ACDC9V-U
apibūdinimas: ADAPTER AD/DC 9V 100MA U.S.
ACDC9V-H
ACDC9V-H
apibūdinimas: ADAPTER AD/DC 9V 100MA HONG KONG
ACDC9V-T
ACDC9V-T
apibūdinimas: ADAPTER AD/DC 9V 100MA TAIWAN
ACDIN4001-01-S
ACDIN4001-01-S
Gamintojai: Lantronix
apibūdinimas: NETWORKING ADAPTER DINRL PREMIER
apibūdinimas: NETWORKING BRACKET DIN RAIL
parsisiųsti: ACDIN3001-01.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus