TYS60451R8N-10
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS60451R8N-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 1.8UH 4.95A 12 MOHM
Duomenų lapai: 1.TYS60451R8N-10.pdf2.TYS60451R8N-10.pdf
  • Pranešimas
TYS60451R8N-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS60451R8N-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 1.8UH 4.95A 12 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285010 pcs Duomenų lapas 1.TYS60451R8N-10.pdf2.TYS60451R8N-10.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 1.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.185" (4.70mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 74MHz
Išsamus aprašymas 1.8µH Shielded Wirewound Inductor 4.95A 12 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 12 mOhm
Dabartinis įvertinimas 4.95A Dabartinis - sodrumas 7.6A