TYS5040330M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS5040330M-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS5040330M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 1.2A 188 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.TYS5040330M-10.pdf2.TYS5040330M-10.pdf
  • Pranešimas
TYS5040330M-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS5040330M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 33UH 1.2A 188 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 251721 pcs Duomenų lapas 1.TYS5040330M-10.pdf2.TYS5040330M-10.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija TYS5040
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-2715-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 33µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.165" (4.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 9.1MHz Išsamus aprašymas 33µH Shielded Inductor 1.2A 188 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 188 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.2A
Dabartinis - sodrumas 1.3A