TYS50203R6N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS50203R6N-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 3.6UH 2.5A 43 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.TYS50203R6N-10.pdf2.TYS50203R6N-10.pdf
  • Pranešimas
TYS50203R6N-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS50203R6N-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 3.6UH 2.5A 43 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 257982 pcs Duomenų lapas 1.TYS50203R6N-10.pdf2.TYS50203R6N-10.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija TYS
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 3.6µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 43MHz
Išsamus aprašymas 3.6µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 43 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 43 mOhm
Dabartinis įvertinimas 2.5A Dabartinis - sodrumas 2.8A