TYS4020101M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS4020101M-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS4020101M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 310MA 1.55 OHM
Duomenų lapai: 1.TYS4020101M-10.pdf2.TYS4020101M-10.pdf
  • Pranešimas
TYS4020101M-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS4020101M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 100UH 310MA 1.55 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 340074 pcs Duomenų lapas 1.TYS4020101M-10.pdf2.TYS4020101M-10.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija TYS4020
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-2681-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 100µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 6.3MHz Išsamus aprašymas 100µH Shielded Inductor 310mA 1.55 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.55 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 310mA
Dabartinis - sodrumas 480mA