TYS30151R0N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS30151R0N-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS30151R0N-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 2.35A 35 MOHM SMD
Duomenų lapai: TYS30151R0N-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TYS30151R0N-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS30151R0N-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 1UH 2.35A 35 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 250751 pcs Duomenų lapas TYS30151R0N-10.pdf
Įveskite - Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija TYS3015
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-2649-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.067" (1.70mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 150MHz Išsamus aprašymas 1µH Shielded Inductor 2.35A 35 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 35 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.35A
Dabartinis - sodrumas 2.32A