SWC10056AA120-500
Laird TechnologiesLaird Technologies
SWC10056AA120-500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWC10056AA120-500
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas TRANSMITTER 3 COIL 1 LAYER
Duomenų lapai: 1.SWC10056AA120-500.pdf2.SWC10056AA120-500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SWC10056AA120-500 specifikacijos
Dalies numeris SWC10056AA120-500 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 10585 pcs Duomenų lapas 1.SWC10056AA120-500.pdf2.SWC10056AA120-500.pdf
Įveskite 3 Coil, 1 Layer Tolerancija ±10%
Serija SWC Q @ Freq 90 @ 100kHz
Kiti vardai 240-2782 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 12.5µH, 11.5µH, 12.5µH
Funkcija Transmitter Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 3 Coil, 1 Layer 12.5µH, 11.5µH, 12.5µH Wireless Charging Coil Transmitter 65 mOhm Max DC rezistorius (DCR) 65 mOhm Max