MI0805K601R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MI0805K601R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MI0805K601R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Duomenų lapai: 1.MI0805K601R-10.pdf2.MI0805K601R-10.pdf3.MI0805K601R-10.pdf4.MI0805K601R-10.pdf
  • Pranešimas
MI0805K601R-10 specifikacijos
Dalies numeris MI0805K601R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija MI
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 240-2390-2
MI0805K601R10
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Varža @ dažnumas 600 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.043" (1.10mm)
Filtro tipas Power Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 100 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 1.5A