MGV2016102R2M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MGV2016102R2M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 1.7A 150MOHM SMD
Duomenų lapai: MGV2016102R2M-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MGV2016102R2M-10 specifikacijos
Dalies numeris MGV2016102R2M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 1.7A 150MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 503799 pcs Duomenų lapas MGV2016102R2M-10.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija MGV
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 240-3064-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Molded Inductor 1.7A 150 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC rezistorius (DCR) 150 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.7A Dabartinis - sodrumas 1.9A