MGV1004100M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV1004100M-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MGV1004100M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 6.8A 36.5 MOHM
Duomenų lapai: 1.MGV1004100M-10.pdf2.MGV1004100M-10.pdf3.MGV1004100M-10.pdf
  • Pranešimas
MGV1004100M-10 specifikacijos
Dalies numeris MGV1004100M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 10UH 6.8A 36.5 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 171282 pcs Duomenų lapas 1.MGV1004100M-10.pdf2.MGV1004100M-10.pdf3.MGV1004100M-10.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija MGV
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-2933-2
MGV1004100M-10-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 10µH Shielded Molded Inductor 6.8A 36.5 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 36.5 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 6.8A
Dabartinis - sodrumas 12A