MGV06258R2M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV06258R2M-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MGV06258R2M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 8.2UH 3A 106 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.MGV06258R2M-10.pdf2.MGV06258R2M-10.pdf3.MGV06258R2M-10.pdf
  • Pranešimas
MGV06258R2M-10 specifikacijos
Dalies numeris MGV06258R2M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 8.2UH 3A 106 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 182386 pcs Duomenų lapas 1.MGV06258R2M-10.pdf2.MGV06258R2M-10.pdf3.MGV06258R2M-10.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Ekranavimas Shielded Serija MGV
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-2926-2
MGV06258R2M-10-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 8.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 8.2µH Shielded Molded Inductor 3A 106 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 106 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3A
Dabartinis - sodrumas 7A