MGV05032R2M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV05032R2M-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MGV05032R2M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 5.8A 29.2 MOHM
Duomenų lapai: 1.MGV05032R2M-10.pdf2.MGV05032R2M-10.pdf3.MGV05032R2M-10.pdf
  • Pranešimas
MGV05032R2M-10 specifikacijos
Dalies numeris MGV05032R2M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 5.8A 29.2 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139279 pcs Duomenų lapas 1.MGV05032R2M-10.pdf2.MGV05032R2M-10.pdf3.MGV05032R2M-10.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.217" L x 0.201" W (5.50mm x 5.10mm)
Ekranavimas Shielded Serija MGV
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-2810-2
240-2810TR
240-2810TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.130" (3.30mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Molded Inductor 5.8A 29.2 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 29.2 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 5.8A
Dabartinis - sodrumas 10A