MGV04022R2M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV04022R2M-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MGV04022R2M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 3A 58 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.MGV04022R2M-10.pdf2.MGV04022R2M-10.pdf3.MGV04022R2M-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MGV04022R2M-10 specifikacijos
Dalies numeris MGV04022R2M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 3A 58 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111678 pcs Duomenų lapas 1.MGV04022R2M-10.pdf2.MGV04022R2M-10.pdf3.MGV04022R2M-10.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
Ekranavimas Shielded Serija MGV
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-2870-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Molded Inductor 3A 58 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 58 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3A
Dabartinis - sodrumas 5A