MGV03022R2M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MGV03022R2M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 3.5A 75MOHM SMD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MGV03022R2M-10 specifikacijos
Dalies numeris MGV03022R2M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 3.5A 75MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123236 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija MGV
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-3109-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Molded Inductor 3.5A 75 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 75 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 3.5A Dabartinis - sodrumas 3.7A