MGA0605R56M-10
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MGA0605R56M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 0.56UH 20A 3.3MOHM
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MGA0605R56M-10 specifikacijos
Dalies numeris MGA0605R56M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 0.56UH 20A 3.3MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101087 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija MGA
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-3024-6 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 560nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 560nH Unshielded Molded Inductor 20A 3.3 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 3.3 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 20A Dabartinis - sodrumas 20A