MGA06033R3M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MGA06033R3M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 6A 35MOHM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MGA06033R3M-10 specifikacijos
Dalies numeris MGA06033R3M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 6A 35MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 168470 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija MGA
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-3012-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.130" (3.30mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Molded Inductor 6A 35 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 35 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 6A Dabartinis - sodrumas 12A