MGA04021R5M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MGA04021R5M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 4A 46OHM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MGA04021R5M-10 specifikacijos
Dalies numeris MGA04021R5M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 4A 46OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112568 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
Ekranavimas Unshielded Serija MGA
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-2988-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1.5µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.091" (2.30mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1.5µH Unshielded Molded Inductor 4A 46 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 46 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4A Dabartinis - sodrumas 6A