IC1206B183R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IC1206B183R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED INDUCT 18UH 5MA 700 MOHM
Duomenų lapai: 1.IC1206B183R-10.pdf2.IC1206B183R-10.pdf3.IC1206B183R-10.pdf
  • Pranešimas
IC1206B183R-10 specifikacijos
Dalies numeris IC1206B183R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED INDUCT 18UH 5MA 700 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 843732 pcs Duomenų lapas 1.IC1206B183R-10.pdf2.IC1206B183R-10.pdf3.IC1206B183R-10.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Ekranavimas Unshielded
Serija IC Reitingai -
Q @ Freq 35 @ 1MHz Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 18µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 21MHz Išsamus aprašymas 18µH Unshielded Inductor 5mA 700 mOhm Max 1206 (3216 Metric)
DC rezistorius (DCR) 700 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 5mA