IC0805B182R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IC0805B182R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED INDUCT 1.8UH 50MA 600 MOHM
Duomenų lapai: 1.IC0805B182R-10.pdf2.IC0805B182R-10.pdf3.IC0805B182R-10.pdf
  • Pranešimas
IC0805B182R-10 specifikacijos
Dalies numeris IC0805B182R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED INDUCT 1.8UH 50MA 600 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite - Tolerancija ±10%
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Ekranavimas Unshielded
Serija IC Reitingai -
Q @ Freq 45 @ 10MHz Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10MHz
Induktyvumas 1.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 55MHz Išsamus aprašymas 1.8µH Unshielded Inductor 50mA 600 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 600 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 50mA