HZ0603C601R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
HZ0603C601R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HZ0603C601R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Duomenų lapai: 1.HZ0603C601R-10.pdf2.HZ0603C601R-10.pdf3.HZ0603C601R-10.pdf4.HZ0603C601R-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
HZ0603C601R-10 specifikacijos
Dalies numeris HZ0603C601R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija HZ
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 240-2380-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Varža @ dažnumas 600 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.037" (0.95mm)
Filtro tipas - DC rezistorius (DCR) (maks.) 450 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 300mA