DA1206B601R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
DA1206B601R-00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DA1206B601R-00
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
Duomenų lapai: 1.DA1206B601R-00.pdf2.DA1206B601R-00.pdf3.DA1206B601R-00.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DA1206B601R-00 specifikacijos
Dalies numeris DA1206B601R-00 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5842 pcs Duomenų lapas 1.DA1206B601R-00.pdf2.DA1206B601R-00.pdf3.DA1206B601R-00.pdf
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija DA
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Kiti vardai 240-1149-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža @ dažnumas 600 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.032" (0.80mm) Filtro tipas -
DC rezistorius (DCR) (maks.) 350 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 200mA