CZ500-060S
Laird TechnologiesLaird Technologies
CZ500-060S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CZ500-060S
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas COOLZORB 500 4X4X0.06"
Duomenų lapai: 1.CZ500-060S.pdf2.CZ500-060S.pdf3.CZ500-060S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CZ500-060S specifikacijos
Dalies numeris CZ500-060S Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 9027 pcs Duomenų lapas 1.CZ500-060S.pdf2.CZ500-060S.pdf3.CZ500-060S.pdf
Plotis 4.000" (101.60mm) Storis - apskritai 0.060" (1.52mm)
Figūra Square Serija CoolZorb 500
Kiti vardai 903-1613 Darbinė temperatūra -40°C ~ 175°C
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis 4.000" (101.60mm)