CM7060R301R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM7060R301R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 5A 2LN 300 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM7060R301R-10.pdf2.CM7060R301R-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CM7060R301R-10 specifikacijos
Dalies numeris CM7060R301R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 5A 2LN 300 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65916 pcs Duomenų lapas 1.CM7060R301R-10.pdf2.CM7060R301R-10.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 80V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 PC Pad Kiti vardai 240-2979-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 300 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.150" (3.80mm)
Filtro tipas Power Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100MHz 5A DCR 10 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 10 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 5A Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CM7060W101R-10
CM7060W101R-10
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: CMC 9A 2LN 140 OHM SMD