CM5740Z171R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM5740Z171R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM5740Z171R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 20A 4LN 170 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM5740Z171R-10.pdf2.CM5740Z171R-10.pdf3.CM5740Z171R-10.pdf4.CM5740Z171R-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CM5740Z171R-10 specifikacijos
Dalies numeris CM5740Z171R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 20A 4LN 170 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.570" L x 0.435" W (14.48mm x 11.05mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Vertical, 8 Flat Lead Kiti vardai 240-2467-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 170 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.413" (10.49mm) Filtro tipas Power Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 170 Ohms @ 100MHz 20A DCR 1 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 1 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 20A