CM5441Z101B-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM5441Z101B-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM5441Z101B-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 75A 2LN 100 OHM TH
Duomenų lapai: 1.CM5441Z101B-10.pdf2.CM5441Z101B-10.pdf3.CM5441Z101B-10.pdf4.CM5441Z101B-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CM5441Z101B-10 specifikacijos
Dalies numeris CM5441Z101B-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 75A 2LN 100 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.540" L x 0.410" W (13.72mm x 10.41mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Vertical, 4 PC Pin Kiti vardai 240-2489
CM5441Z101B10
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 100 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.424" (10.77mm) Filtro tipas Power Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Through Hole 100 Ohms @ 100MHz 75A DCR 0.3 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 0.3 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 75A
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CM55
CM55
Gamintojai: FLIR
apibūdinimas: CURRENT CLAMP METER CATIII 1000V