CM5022R151R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM5022R151R-00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM5022R151R-00
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 5A 8LN 150 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM5022R151R-00.pdf2.CM5022R151R-00.pdf3.CM5022R151R-00.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CM5022R151R-00 specifikacijos
Dalies numeris CM5022R151R-00 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 5A 8LN 150 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4113 pcs Duomenų lapas 1.CM5022R151R-00.pdf2.CM5022R151R-00.pdf3.CM5022R151R-00.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.495" L x 0.265" W (12.57mm x 6.73mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Vertical, 18 Flat Lead Kiti vardai 240-2182-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Varža @ dažnumas 150 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.331" (8.40mm)
Filtro tipas Power Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 8 Line Common Mode Choke Surface Mount 150 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 20 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 5A Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CM500HA-34A
CM500HA-34A
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: IGBT MOD SGL 1700V 500A A SER
Sandelyje: 4936 pcs
parsisiųsti: CM500HA-34A.pdf
RFQ
CM5022R800R-10
CM5022R800R-10
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: CMC 5A 8LN 80 OHM SMD